Nový podcast ČSOB

Moderátoři na slovo vzatí, zajímavá témata a hosté, které banka spojuje. To je podcast Buďte v obraze. Přejeme příjemný poslech.

Podcast si můžete pustit přímo zde na stránce nebo v těchto aplikacích:

Naši moderátoři

Lenka Vahalová

Lenka Vahalová

Herečka a moderátorka. Už několik let je součástí Českého rozhlasu, pro který pravidelně připravuje pořad Host Lenky Vahalové. Ve volném čase vášnivě cestuje, jezdí na koni nebo hraje na saxofon, ať už v divadle či s kapelou.

Tomáš Sedláček

Tomáš Sedláček

Autor knihy Ekonomie dobra a zla, která byla přeložena do 21 jazyků. Byl ekonomickým poradcem prezidenta Václava Havla a dlouhodobým členem Národní ekonomické rady vlády (NERV). V současné době přednáší na univerzitách a působí jako hlavní makroekonomický stratég ČSOB.

Nejnovější epizody

Foto Martin Vašek

Jak a proč investovat? Rozhovor s Martinem Vaškem o možnostech ve světě investic

Host: Martin Vašek, výkonný ředitel zodpovědný za investiční produkty ČSOB a zároveň generální ředitel ČSOB Penzijní společnosti

Investovat dnes může každý a nepotřebuje k tomu horentní sumy. Jak tedy zhodnotit peníze, aby nezůstávaly ležet na účtu na pospas inflaci? A jaké možnosti nabízí akciový trh a trh dluhopisů? Nejen to nám poví Martin Vašek, který je světě investic jako doma.

Uvedené informace jsou pouhým sdělením a není je možné chápat jako investiční nabídku.

Foto Štěpán Kubišta

Kultura v létě bude! Povídání o životě artistů a tipy, kam vyrazit

Host: Štěpán Kubišta, ředitel prostoru Jatka78

Jak koronakrize ovlivnila divadelní prostor Jatka78? A na co se mohou diváci těšit po plánované rekonstrukci? Ředitel Štěpán se zároveň podělí o tipy, kam letos za kulturou vyrazit a zavzpomíná, jak se na Jatka vlastně dostal.

Foto Jakub Švrček

To musíte zažít! Pozvánka do science center pro děti malé i velké

Host: Jakub Švrček, ředitel Světa Techniky Ostrava

Science centra jsou místem, kde určitě nemusíte odkládat tatínky do wi-fi koutku. Proč si jejich návštěvu užije celá rodina? Čím se liší od muzea? A jaké exponáty lákají návštěvníky nejvíce? Lenka Vahalová zpovídala ředitele jednoho z nich.

Foto Martin Myšička

S Martinem Myšičkou nejen o Dejvickém divadle

Host: Martin Myšička, herec a umělecký ředitel Dejvického divadla

Jak se Dejvické divadlo popralo s problémy způsobené koronavirem a jakým směrem se bude ubírat v budoucnu? Také se dozvíte, jaký seriál Martin natáčí nebo co má společného Myšička a včely.