Až 10% sleva na pronájem aut a dodávek v ČR i zahraničí

AUTOPŮJČOVNA SIXT JE ČESKÁ ROSTOUCÍ AUTOPŮJČOVNA. STÁLE ROZŠIŘUJEME FLOTILU DODÁVEK (NAPŘÍKLAD PRO STĚHOVÁNÍ) A OSOBNÍCH AUT OD MALÝCH AŽ PO LUXUSNÍ (TŘEBA SVATEBNÍ).

Zavádíme novinky jako motorky CAN-AM, pronájmy obytných vozů, řadu zážitkových vozů BMW Z4, Dodge, Mercedes AMG GT nebo Mustang 1966. Vše, co si u nás v ČR pronajmete, můžete řídit s běžným řidičským průkazem třídy B. Fungujeme ve 130 zemích světa a rychle zvětšujeme počet poboček zejména v USA.

Exkluzivně pro klienty ČSOB Premium

  • Sleva až 10 % na pronájem osobních aut a dodávek po celé ČR i v zahraničí – nevztahuje se na pronájem karavanů, motorek a zážitkových vozů z kolekce "exclusive".

Jak na pronájem v ČR:

  • Sleva se počítá z internetových cen na www.sixt.cz. Stačí provést rezervaci prostřednictvím e-mailové adresy reservations@sixt.cz, kde do pole „Předmět“ uvedete CSOBPREMIUM a my se vám budeme individuálně věnovat.
  • Společnost SIXT vám následně zašle nabídku s cenami pro klienty ČSOB Premium. Při převzetí vozu je třeba se prokázat platební kartou s logem ČSOB Premium, ČSOB Private Banking či Kartou dobré vůle.

Jak na pronájem v zahraničí:

  • Rezervaci do zahraničí můžete provést online na podstránce www.sixt.cz/csob, kde jsou ceny snížené přímo pro klienty Premia. (Na stránce www.sixt.cz najdete původní ceny.) Při převzetí vozidla je třeba se prokázat platební kartou s logem ČSOB Premium, ČSOB Private Banking či Kartou dobré vůle.
  • Termín „až 10% sleva“ vám zajistí slevu na pronájem vozu zejména v sezóně, kdy jsou ceny vyšší. Mimo sezónu, kdy všechny ceny bývají na minimu, se další zlevnění se již technicky nemusí projevit. Žádné slevy nelze kombinovat ani sčítat.
Akce platí
do 31. prosince 2022

Autopůjčovna SIXT
parkoviště střechy Hlavního nádraží,
Wilsonova 300, Praha 1
Tel. rezervace: 22 23 24 995 (PO–PÁ: 8–16:30)

PO–NE: 8–20 hodin (dočasně může být zkráceno do 18 hodin)

railwayprague@sixt.cz
www.sixt.cz
FB | IG