Vyberte si z nabídky atraktivních akcí a užijte si volný čas naplno

Vyberte si z nabídky atraktivních akcí  a užijte si volný čas naplno

ČSOB Na Zdraví

Škoda fit, 17. září od 10.00 do 17.00, Atletický stadion Plzeň

Přijďte si vyzkoušet s celou rodinou atletické disciplíny. Kromě jiného budete mít i možnost zaběhat si v okolí stadionu s populárním běžcem Milošem Škorpilem, ultramaratoncem, propagátorem a trenérem běhu, od nějž získáte užitečné a praxí prověřené rady, jak správně běhat.

Protože je počet míst pro běh s panem Škorpilem omezen, v případě zájmu kontaktujte co nejdříve Andreu Fuchsovou na e-mailu anfuchsova@csob.cz.

Herbert Slavík, výstava Hry

8.–30. 9., ČSOB Inspirace, Jungmannovo nám. 767, Praha 1

Slavný český fotograf Herbert Slavík je držitelem řady tuzemských i zahraničních ocenění a autorem či spoluautorem řady fotografických publikací. Významnou součástí jeho tvorby je sportovní fotografie, jíž se věnuje po celou dobu své kariéry. Získal několik ocenění za nejlepší sportovní fotografii roku. V prostoru ČSOB Inspirace představí právě sérii fotografií z oblasti sportu. Nebudou chybět ani aktuální fotografie z Ria de Janeira.

Vstupné zdarma.

Čtení nás baví se Samuelem Bjørkem

20. září, 18.30–20.30, ČSOB Inspirace, Jungmannovo nám. 767, Praha 1

Norský spisovatel, dramatik, zpěvák a textař Frode Sander Øien, který tvoří pod pseudonymem Samuel Bjørk, představí svou druhou detektivku s názvem Sova. V loňském roce spisovateli vyšla v češtině kniha V lese visí anděl, kterou čtenáři i kritici přijali s nadšením. Čeká vás debata se zajímavými hosty, předčítání z knihy v podání herců z Dejvického divadla, setkání se samotným autorem i autogramiáda. Oba díly detektivky si budete moci přímo na místě zakoupit za zvýhodněnou cenu.

Vstupné zdarma
Rezervace míst: inspirace@csob.cz

Nevybrali jste si? Další nabídku akcí naleznete v části aktivity.