Již více než 10 000 klientů využívá ČSOB Premium

Nová služba ČSOB Premium se těší velké oblibě. Za první tři měsíce si prvotřídní péči začalo užívat již více než 10 000 klientů. Nejvíce oceňují bohatou škálu pojištění, služby premium bankéřů, pečlivě vybraných odborníků s dlouholetými zkušenostmi, a benefity spojené s platebními kartami.

Mezi další oceňované služby patří bezplatné výběry ze všech bankomatů po celé České republice i v zahraničí, exkluzivní možnosti investování a služby Osobního asistenta. Ten již pomohl stovkám klientů – od zabezpečení i těžko dostupných vstupenek přes zajištění fotografie Cristiana Ronalda s vlastnoručním podpisem až po pomoc při autonehodě rodičů klienta v zahraničí. Na asistenta se obrací i v souvislosti s plánováním dovolených a výletů, a to jak u nás, tak v zahraničí.

A jak jsme přivítali jubilejního 10 000. klienta? Ve spolupráci s naším partnerem – společností Garmin – jsme mu předali luxusní hodinky stejnojmenné značky.

Z rozhovorů vychází, že 96 % klientů by Premium doporučilo svým známým a přátelům. Budeme rádi, když si výhody nenecháte jen pro sebe a otevřete jim dveře do světa ČSOB Premium.