Vyberte si z nabídky atraktivních podzimních akcí ČSOB NaZdraví

Vyberte si z nabídky atraktivních podzimních akcí

Zláká vás pro běh Brno nebo Hradec Králové?

Vokolo príglu, 8. října, Brněnská přehrada

Přidejte se ke stovkám běžců, kteří druhou říjnovou sobotu vyrazí Vokolo príglu. Prígl vás za to odmění svými tajemstvími. Uvidíte ledově klidnou podzimní hladinu u 35metrové hráze, zúžení nádrže ve skalnaté Rokli, úchvatný výhled na lávku přes řeku Svratku u hradu Veveří, samotný historický a bájný hrad Veveří a krajinu Podkomorských lesů.

ČSOB maraton Hradec Králové, 9. října, Hradec Králové

Proběhněte se historickým centrem a městskými lesy Hradce Králové a zakončete běžeckou sezonu v solidním čase. Budeme se na vás těšit hned druhý den po běhu Vokolo príglu. Zaběhnout si můžete celý maraton nebo půlmaraton.

Protože je počet míst na oba běžecké závody omezen, kontaktujte v případě zájmu co nejdříve Andreu Fuchsovou na e-mailu anfuchsova@csob.cz.

ČSOB den v plzeňské Techmanii

Sobota 5. listopadu, 9:30–16:00

Zažijte s celou svou rodinou den v Techmanii. Čeká na vás tajuplný svět vědy a techniky a poznáte zákonitosti Země a vesmíru. Připravili jsme pro vás prohlídku expozice science centra, vědeckotechnickou show, workshopy pro děti v laboratořích a dílnách a mnoho dalšího. Pokud máte o akci zájem, neváhejte kontaktovat svého Premium bankéře.

Nevybrali jste si? Další nabídku akcí naleznete v části aktivity.