Pro každou situaci máme řešení

3. října 2016

Jako klient ČSOB Premium máte možnost využít nabídky „jedno ze tří pojištění zdarma“. Ať už jste si vybrali kterékoli z nich, určitě jste nesáhli vedle. Praktická jsou ale i ostatní. Víte, proti čemu vás ochrání?

Pro každou situaci máme řešení

Pojištění právní ochrany řidiče

Pokud jako řidič způsobíte nehodu nebo se stanete obětí zběsilé jízdy někoho jiného, ozvěte se nám a my vám poradíme, co dělat. Pojištění právní ochrany řidiče je pro každého, kdo často jezdí autem. Vždyť na silnici se situace mění každou vteřinou, a když se něco stane, oceníte právní radu nebo pomoc. V případě soudního sporu vám pomůžeme zajistit advokáta a zaplatíme soudní výlohy.

Pojištění internetových rizik

Víte, že na sociálních sítích, v e-shopech nebo při brouzdání na webu se můžete snadno stát obětí internetových podvodníků? Před těmito hrozbami vás ochrání naše Pojištění internetových rizik. Pomůže vám při problémech s hackery i kyberšikanou. Zahrnuje také rizika spojená se zneužitím všech vašich platebních karet, nálepek nebo NFC plateb v mobilu.

Pojištění odpovědnosti

I když se každý snaží být opatrný, ne vždy se to daří. Stačí chvilka nepozornosti na procházce s dětmi, v obchodě nebo při sportu a katastrofa je na světě. I tu nejkurióznější nehodu vám může pomoci vyřešit Pojištění odpovědnosti. I když škodu způsobíte vy nebo členové vaší rodiny (včetně zvířat), pokryjeme škody. Újmu na zdraví kryjeme až do výše 6 milionů Kč.

Zamyslete se nad pojištěním, než ho budete opravdu potřebovat

Víme, že vybrat si jen jednu pojistku ze tří není snadné. Oslovily vás i ty další? Ozvěte se svému Premium bankéři a zeptejte se na podrobnosti. A pokud potřebujete jakoukoli jinou pojistku, pro naše prémiové klienty máme vše od pojištění vozidel přes pojištění domu a domácnosti nebo bytového domu až po životní pojištění.