Udělejte si pohodlí a projděte si naše novinky

3. října 2016

Abyste se ve světě prémiového bankovnictví cítili co nejlépe, naše služby neustále vylepšujeme a připravujeme pro vás další a další novinky. Tak si je pojďme projít společně.

ČSOB Premium neustále vylepšujeme

Rušíme poplatky za inkaso splátek

Velmi nám záleží na tom, co si myslíte. K vašim přáním a představám přistupujeme s respektem a vaše postřehy bereme vážně. Proto jsme i s ohledem na vaše podněty zrušili poplatek za inkaso splátky úvěrů a inkaso splátky hypotéky.

Ještě více cizoměnových účtů

Věříme, že i naše další novinka vás potěší. Rozšířili jsme počet cizoměnových účtů, ze kterých si můžete vybrat jeden zdarma. Kromě eurového účtu, účtu v amerických dolarech a britské libře nově přibyl i švýcarský frank a kanadský dolar.

Partnerský program se rozrůstá

Premium partnerský program je u vás velmi oblíben a my si toho nesmírně vážíme. Exkluzivní výhody nyní můžete čerpat u 57 partnerů a další přibývají. Pro vás máme vždy něco navíc.

Premium zóny v pobočkách

V ČSOB Premium vás rádi zahrnujeme péčí, ale rádi bychom vás i obklopovali hezkým prostředím. Jedině tak si totiž užijete individuální péči naplno. Proto v rámci rekonstrukcí našich poboček připravíme i zóny pro vás, naše prémiové klienty. Zóna ČSOB Premium vás potěší již v 7 pobočkách po celé České republice. Dvě najdete v Praze, jednu v Benešově, Děčíně, Klatovech, Táboře a Pelhřimově. Do konce roku se chystáme zrekonstruovat dalších 11 poboček. Váš komfort je u nás na prvním místě.

Věříme, že jsme vám s novinkami udělali radost a že je oceníte.

ČSOB Premium pobočka ČSOB Premium pobočka