Vaše investiční portfolio online na jednom místě

Od listopadu ČSOB spustila novou aplikaci ČSOB Investice, která přináší přehled všech vašich investičních a spořicích produktů nakoupených prostřednictvím ČSOB na jednom místě. Snadno a z pohodlí domova ji můžete ovládat jak ze svého stolního počítače, tak z tabletu nebo smartphonu. Navíc vám umožňuje i obchodování s podílovými fondy, dluhopisy ČSOB nebo investičními certifikáty.

Vaše investiční portfolio online na jednom místě

Klienti na aplikaci nejvíce oceňují, že mají přehled o svých investičních a spořicích produktech v mobilu, tabletu i na PC. Vše je dostupné na pár kliknutí, včetně informací o výnosech produktů či detailech transakcí.

Pomocí aplikace vás dokáže Premium bankéř obsloužit bez nutné návštěvy pobočky. Může vám tak zaslat návrh obchodu, který potvrdíte SMSkou nebo Smart klíčem kdekoli a kdykoli bez vázanosti na pracovní dobu pobočky. Zadání obchodu se tak stává otázkou několika minut.

Pokud preferujete osobní přístup nebo potřebujete čas na rozmyšlenou, můžete se samozřejmě kdykoli obrátit pro radu na svého Premium bankéře. Pokud vás investování jednoduše baví a své portfolio si nejraději obsluhujete sami, není nic snazšího. S online aplikací ČSOB Investice je vám vaše investiční portfolio stále k dispozici.

Pro přístup do aplikace si můžete zažádat v kterékoli pobočce ČSOB. Vydání přístupových údajů je otázkou několika minut. Podmínkou pro přístup do aplikace je pouze uzavření komisionářské smlouvy, vyplnění investičního dotazníku a účet vedený v ČSOB.