U nás máte vždy přednost

Na naší Premium lince určené výhradně klientům ČSOB Premium se vám budeme věnovat bez čekání. Snadno a rychle zde vyřídíte všechno kolem svých účtů a platebních karet, úvěrů i pojištění.

U nás máte vždy přednost

Naše Premium linka je vám k dispozici 24 hodin denně. Úspora vašeho času pro nás není jenom fráze, proto vždy přednostně vyřešíme veškeré vaše individuální požadavky. Hovořit s vámi budou ti nejzkušenější operátoři určení exkluzivně pro klienty ČSOB Premium. Pokud potřebujete pomoct nebo poradit, stačí prostě zavolat na Premium linku. Z České republiky voláte na číslo 800 370 370, ze zahraničí na číslo 499 900 900.

S čím vám například můžeme pomoci?

  • Stalo se vám, že stojíte před bankomatem, potřebujete vybrat hotovost a bankomat vám nahlásí nedostatečný limit pro výběr? Na Premium lince vám limit ihned navýšíme.
  • Nejste si jisti, co vše vám kryjí vaše sjednané pojistky v ČSOB? Na Premium lince dostanete okamžitou odpověď.
  • Máte v plánu navštívit VIP letištní salónek na pražském letišti? Stačí zavolat Premium linku a my vás nasměrujeme do správného salónku a zároveň zodpovíme všechny vaše dotazy.
  • Každému se může stát, že ztratí peněženku. Pokud se něco takového přihodí vám, obratem nám zavolejte. Na Premium lince vám zařídíme blokaci ztracené karty, zajistíme doručení nových nebo je pro vás připravíme k vyzvednutí v pobočce.