Naše elektronické bankovnictví chodí spát později

Přinášíme dobrou zprávu všem, kteří si své bankovnictví vyřizují po večerech – platby zadané po práci umíme zpracovat ještě ten samý den. A převody mezi vlastními účty v ČSOB Premium včetně výpovědí ze spořicího účtu zvládneme vyřídit bez čekání i o víkendu.

Naše elektronické bankovnictví chodí spát později

Pro vaše prémiové pohodlí

Už se nemusíte stresovat, zda platbu stihnete včas během dne. Pro vaše pohodlí nyní zpracováváme v pracovní dny domácí platby až do 20:00. A mezi svými účty v ČSOB Premium můžete převádět peníze i o víkendu, včetně výpovědí ze spořicího účtu.

Abyste všechno stihli včas

Protože se blíží konec roku, nezapomeňte si vyřídit všechny nezbytné platby. Pokud si třeba nepošlete včas peníze na stavební spoření, může vám utéct státní podpora. Na přelomu roku navíc budeme zpracovávat příkazy s určitým omezením, zejména pak v našich pobočkách. Všechny informace s předstihem zveřejníme na www.csob.cz a v elektronickém bankovnictví.

Pozor na falešné reklamy na Facebooku

Na Facebooku i dalších sociálních sítích můžete narazit na reklamy slibující finanční odměnu za otestování „nového internetového bankovnictví“. Ve skutečnosti však jde o falešné stránky, na kterých podvodníci sbírají přihlašovací údaje neopatrných uživatelů. Před přihlášením si jednoduše ověřte, že jste skutečně na zabezpečené přihlašovací stránce do našeho internetového bankovnictví. Snadno se na ni dostanete přes www.csobpremium.cz nebo www.csob.cz. Na místě, kam zadáváte adresu, byste měli vidět zelený proužek a informaci, kdo je majitelem stránek.

ČSOB Certifikát

Podrobnosti o bezpečnosti přihlašování najdete v šestém bodu našeho bezpečnostního desatera.

Před případným zneužitím vaší identity vás ochrání naše unikátní pojištění internetových rizik. Získáte od nás jak právní pomoc a ochranu, tak také úhradu případných přímých finančních škod.

Nepřepisujte SMS – platby můžete potvrzovat i otiskem prstu

Pokud nechcete přepisovat SMS při každém přihlášení či platbě v internetovém bankovnictví, vyzkoušejte aplikaci ČSOB Smart klíč. Platby budete i nadále potvrzovat přes mobil, nově vám ale bude stačit na displeji vyťukat jen svůj PIN.
Máte iPhone? Naučili jsme aplikaci Smart klíč důvěřovat vašemu palci, takže můžete vše potvrzovat otiskem prstu. Pro Android toto vylepšení chystáme na příští rok. Video o aplikaci najdete na www.csob.cz/smartklic.