Pro klienty ČSOB Premium speciálně upravujeme stávající pobočky

1. listopadu 2016

Ve vybraných pobočkách ČSOB postupně zřizujeme nové diskrétní Premium zóny, ve kterých se můžete v klidu a příjemném prostředí setkávat se svým Premium bankéřem. Odkud koncept přišel, co zóny mají vyjadřovat a kdo je pro nás realizuje, se dozvíte v článku níže.

Pro klienty ČSOB Premium speciálně upravujeme stávající pobočky

Tvůrce redesignovaných poboček

Koncept Premium zón v našich pobočkách pro nás zhmotnila architektonická kancelář IO Studio Luka Križka, která na trhu působí od roku 2007. Od svého založení již nasbírala řadu významných ocenění a architektonických cen, v letošním roce například získala cenu za nejlepší interiér, v předcházejícím za koncept interiéru poboček Era. Dalším z významných oceňovaných projektů je koncept zákaznických center pro Vodafone, realizace soukromých domů či nábytkový design.

Proč koncept Premium zón vznikl?

Prémiové bankovnictví staví na obsluze Premium bankéřem, a právě tomu jsme přizpůsobili prostředí redesignovaných poboček. Ty upravujeme postupně a kromě klasických bankovních přepážek a zóny specialistů (investice, hypotéky a pojištění) v nich najdete i zóny prémiového bankovnictví, které poskytují více klidu a soukromí.

Co prostředí klientům ČSOB Premium nabízí?

V rámci redesignu poboček již vzniklo přes 20 diskrétních Premium zón. Jedná se o speciálně uzpůsobená pracoviště k obsluze prémiových klientů. Premium pracoviště je vždy součástí pobočky ČSOB, většinou se jedná o oddělenou místnost v rámci dané pobočky. Důraz zde klademe na prostředí, které musí působit příjemně, pozitivně a přátelsky a zároveň musí navazovat na design běžné pobočky. Barevné ladění a doplňky mohou být sice odlišné, ale vždy musí zapadat do celkového rázu pobočky.

Různé podoby Premium zón

Všechny Premium zóny samozřejmě nemohou být stejné úplně. Finální podobu ovlivňuje například velikost pobočky samé, dispozice či charakter prostoru. Nicméně všechny Premium zóny obsahují prvky, které dávají pocit jednotnosti. Nejviditelnější je barva interiéru, ve kterém je všechno vybavení laděno do teplých přírodních barev. Výrazným designovým prvkem je strukturovaná textilní tapeta, na které je umístěno decentně podsvícené logo.