Osobní asistent ČSOB Premium

Osobní asistent ČSOB Premium

Proč ztrácet čas obstaráváním všedních záležitostí, když je za vás s radostí zařídí někdo jiný? Jako klienti ČSOB Premium můžete zdarma využívat exkluzivních služeb Osobního asistenta. Ten je vám k dispozici nepřetržitě, ať jste v České republice, nebo v zahraničí. Řešte to, co vás baví. Na to ostatní jsme tady my!

Vy si přejte, my splníme

Osobní asistent je vám kdykoli k ruce na telefonu +420 226 226 000. Zajistí dárek pro vašeho partnera, nechá doručit květiny partnerce, objedná lístky do divadla, zarezervuje místo v restauraci, zajistí taxislužbu na určené místo a mnoho dalšího. Jednoduše vám ušetří čas a vyřídí vše, co budete potřebovat.

Jak to funguje? Jednoduše.

S kamarády jsme plánovali několikadenní cestu do Vídně, ale v práci toho bylo tolik, že jsem nestíhal výlet vůbec řešit. Potřeboval jsem porovnat ceny ubytování, kam zajít atd. Proto jsem vyzkoušel Osobního asistenta od ČSOB, během 5 minut jsem mu všechno vysvětlil a ještě večer jsem od něj měl několik nabídek na e-mailu. Stačil druhý hovor a všechno jsme následující den dořešili. Ideální.

Petr, Jihlava

Co zajišťujeme nejčastěji?

Graf osobního bankéře