Jak naši analytici hodnotí uplynulý rok a jaký je jejich výhled na rok 2022?

V aktuálním podcastu si poslechněte hodnocení našich analytiků loňského roku v ČR, v Evropě a ve světě. Proč nemá smysl se bát inflace a jaké dopady na ekonomiku mají pandemie nebo Green Deal? A jak připravovat děti na svět, kterému bude vládnout flexibilita?

Hosté Martin Kupka (hlavní ekonom ČSOB), Dominik RusinkoPetr Dufek (analytici ČSOB) společně diskutovali s Tomášem Sedláčkem.

Pusťte si nás

Doporučujeme k poslechu i další epizody:

ČSOB mění Česko

Marcela Suchánková

Host: Marcela Suchánková, členka představenstva ČSOB, vrchní ředitelka HR, IT a Operations

V rozhovoru s Marcelou Suchánkovou se dozvíte, jak zapojujeme do našich týmů kolegy s hendikepem, proč s pomocí neziskovky Czechitas podporujeme nejen ženské IT talenty a jaký dopad si slibujeme od nízkouhlíkové politiky a sdílení služebních vozů.

Pusťte si nás

Základ naší budoucnosti stavíme na udržitelném chování

Blanka Beranová

Host: Blanka Beranová, manažerka zodpovědná za sustainable aktivity v ČSOB

ČSOB jako první mezi zdejšími bankami ukončila financování byznysu založeného na spalování uhlí. K jakým dalším krokům se v rámci strategie udržitelnosti chystá, nám prozradí Blanka Beranová, která má v ČSOB na starost jejich naplňování.

Pusťte si nás

Inovační čtvrtek Míši Lhotkové s Alešem Tomkem

Aleš Tomek

Host: Aleš Tomek, primář Neurologické kliniky 2. LF UK a FN Motol

Michaela Lhotková si pozvala Aleše Tomka, aby se společně bavili o budoucnosti medicíny, lidském mozku a zdraví nebo o projektu Čas je mozek. Ten vznikl v roce 2015 s cílem informovat širokou veřejnost o projevech cévní mozkové příhody a možnostech její včasné léčby.

Pusťte si nás

Jak se staví budovy budoucnosti?

Ivo Koukol

Host: Ivo Koukol, architekt a ředitel Programu výstavby budov ústředí ČSOB

Architektonické zadání pro budovy ČSOB je jednoznačné: udržitelnost a energetická soběstačnost. Pojďte se s Ivem Koukolem vydat na poslechovou procházku po nové regionální centrále ČSOB v Hradci Králové. Dozvíte se, jaká úskalí přináší budování technologicky nadčasových domů a jak řešíme nároky budov i lidí, co v nich pracují.

Pusťte si nás

Jako první čeští curleři budeme bojovat na olympijských hrách v Pekingu

Zuzana Paulová

Host: Zuzana Paulová, curlerka a garantka projektu Kate4Employees v ČSOB

Jak se hraje curling v Čechách a jak se s ním dostat až na olympiádu, prozradí Zuzana Paulová, vícenásobná mistryně smíšených dvojic v curlingu. V novém dílu podcastu vypráví o svých začátcích, o společném trénování s manželem a hlavně o tom, jak se dá skloubit sport na vrcholové úrovni s prací na plný úvazek.

Pusťte si nás

Flexibilita je součástí naší firemní DNA

Ondřej Vychodil

Host: Ondřej Vychodil, ředitel Lidských zdrojů v ČSOB

Omezení spojená s pandemií koronaviru byla velkou zkouškou flexibility v řízení lidských zdrojů. Co se skrývá pod označením „hybridní model práce“, to v novém dílu podcastu odhalí Ondřej Vychodil. Dozvíte se také, jaké novinky vnesla pandemie do stylu práce a jak to ovlivnilo spokojenost našich zaměstnanců.

Pusťte si nás

 

Tyto a další epizody si můžete pustit ve svých oblíbených podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts nebo Google Podcasts. Stačí do vyhledávání zadat „Buďte v obraze“ nebo si je můžete poslechnout z našeho webu.