Dopřejte si zasloužené zážitky

Exkluzivním zážitkům pro klienty ČSOB Premium konečně přestávají bránit omezení. Vyrazte s celou rodinou do Safari Parku Dvůr Králové na běžně nedostupnou prohlídku, objevte taje pražského kubismu s nadšeným odborníkem, získejte 10% slevu na kurz Žijte ve své zahradě nebo zůstaňte s dětmi v chládku nad online kurzem moderní kaligrafie.

Výjimečná prohlídka a dobrodružství v Safari Parku Dvůr Králové

Připravte se na dobrodružnou výpravu do africké divočiny ve Dvoře Králové. Putování mezi volnými výběhy začne unikátní prohlídkou „Dvorská nej“ v doprovodu zkušeného průvodce. Vydáte se za druhy, jejichž chovem safari park světově proslul nebo které jsou v něčem výjimečné.

Pražský kubismus v proměnách doby

Český kubismus patří k naprosté špičce a jeho odkaz se těší světovému věhlasu i stovku let po svém zániku, který významně urychlila první světová válka. Vydejte se ho prozkoumat v rámci soukromé prohlídky pro dva či rodinu s odborníkem a především milovníkem architektury Vladimírem Weigertem.

Online kurz Žijte ve své zahradě s 10% slevou

Využijte zvýhodněného kurzovného na vyhlášený online kurz atelieru FLERA Žijte ve své zahradě, který navazuje na přednášku Ferdinanda Lefflera Rodinné zahrady. Díky tomuto praktickému a interaktivnímu kurzu zvládnete navrhnout svou zahradu tak, aby byla útulná, svěží, zdravá a zábavná pro celou vaši rodinu.

Online kurz moderní kaligrafie s Lucií alias Ta usměvavá

Miluje vaše dítě kreslení a pořád si něco píše? Nebo si naopak myslíte, že škrábe jako kocour a kreativní psaní není vůbec jeho vloha? Kurz letteringu neboli krasopsaní je určen úplně pro všechny děti. Krásné písmo se dá naučit. Budete sami překvapeni.

Jako dárek obdrží každý z účastníků před začátkem kurzu brush pen Tombow a jedinečnou a velmi praktickou cvičebnici Usměvavé krasopsaní pro začátečníky od lektorky kurzu.

The Blend – cesta do fascinujícího světa whisky

V průběhu 1,5hodinového edukačně-degustačního programu se Zdeňkem Kortišem se seznámíte s příběhem skotské whisky. Dozvíte se zajímavé informace o historii, výrobě a portfoliu značky Chivas Regal.

Ochutnáte rozmanité druhy whisky včetně grain nebo single malt ze čtyř hlavních skotských oblastí, namícháte si svůj vlastní blend, a dokonce získáte doporučení, jak se dá do whisky investovat.