Poraďte se s lékařem online a zdarma

Nevíte si rady se zdravotním problémem svým nebo člena rodiny? Potřebujete objasnit lékařskou zprávu? Hledáte diagnózy na internetu? Nebo byste se rádi rovnou objednali ke specialistovi? S Premium Kartou od Mastercard teď získáváte bezplatný přístup k jedinečné službě uLékaře.cz.

Na jakýkoli dotaz ohledně zdraví vám odpoví praktický lékař pro dospělé nebo dětský praktický lékař do 6 hodin od položení dotazu. Pokud praktický lékař doporučí, získáte do 48 hodin vyjádření také od specialisty (např. z dermatologie, ortopedie, gynekologie, chirurgie či psychologie). A to zdarma v rámci benefitů od Mastercardu.

Chcete-li služeb uLékaře.cz využít bezplatně, stačí na této stránce vyplnit potřebné údaje, odeslat je a v následujícím kroku zadat prvních 6 čísel ze své kreditní Premium Karty.

Kdy se vám služba bude hodit

Tyto služby můžete využít, například když si nejste jisti, s jakým odborným lékařem řešit svůj problém nebo když chcete znát názor dalšího odborníka – ne nadarmo se říká: „Víc hlav, víc ví.“ Lékařské zprávy či výsledky laboratorních testů nepatří zrovna mezi čtivé beletrie – odborníci vám je přeloží do srozumitelného jazyka.

Náhlé zdravotní obtíže vás mohou překvapit mimo domov, a tedy i dosah praktického lékaře. Díky službě uLékaře.cz si snadno ověříte, jestli si s nimi poradíte sami, nebo je lepší vyhledat lékařskou pomoc.

Čas i místo prohlídky je na vás

Pokud se po konzultaci rozhodnete k lékaři objednat, o vše potřebné se postará zdravotní sestra. Ta vám obratem zavolá a vyřeší s vámi veškeré detaily, aby získala potřebné informace k vyhledání vhodného specialisty. Následně vyřídí vaše objednání a termín návštěvy s adresou zdravotnického zařízení obdržíte e-mailem.